• MEBANT9001
  • MEBANT14001
  • MEBANT16949
  • jquery carousel
  • kalitebanner-tr
MEBANT90011 MEBANT140012 MEBANT169493 ISO14001-2004tr4 kalitebanner-tr5
carousel jquery by WOWSlider.com v8.8MEBANT, ISO / TS 16949, ISO 14001 ve Ford Q1 sertifikasına sahip olmasının yanı sıra 1985'ten beri sektörde kalite, güvenlik ve sürdürülebilirlik alanında mükemmeliyet için verilen birçok ödüle layık görülmüştür.

MEBANT, 30 yıldan beri, sünger dönüştürme ve yapışkanlı tapa üretimi söz konusu olduğunda başarının zirvesi olmuştur. En uygun hammaddelerin seçiminden depolamaya, tasarım ve mühendislikten üretime, kalite kontrolden sevkiyata kadar MEBANT, sektördeki en güvenilir iş ortağınızdır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Mebant Olarak Kalite Politikamız, müşterilerimize istediği kalite şartlarındaki ürünü, Kaliteden ödün vermeden,tam zamanında ve en ekonomik biçimde sağlamaktır.

Amacımız, müşterilerimizin istek ve beklentilerini araştırarak, bu beklentileri yerine getirmek ve müşterilerimizi her zaman memnun etmektir.

Hedefimiz,süreçlerimizi ve ürün kalitemizi sürekli iyileştirmek, üretim kapasitesini artırmak ve maliyetleri düşürmek amacıyla, teknolojik yenilikleri takip eden, çalışanlarını bu doğrultuda eğiten ve faaliyet alanında örnek gösterilen bir kuruluş olmaktır.


GENEL MÜDÜR
KIVANÇ KARDEŞ

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevre Yönetim Sistemimiz;

İzolasyon amaçlı süngerlerin uygun üretim süreçleri ile şekillendirilmesini ve farklı sektörlerdeki müşterilere kendi araçlarımızla sevk edilmesini içermektedir.


Tüm Faaliyetlerimizde;
* Çevre ile ilgili yasal mevzuat ve yükümlülüklere uymak,
* Çevresel etkileri dikkate alarak, kirliliği kaynağında önlemek,
* Kullanılan girdileri verimli kullanarak doğal kaynak tüketimini azaltmak,
* Çevreye zarar veren atık maddeleri azaltmak,
* Atıkların geri kazanımını sağlayacak tedbirler almak,
* Çevresel performansı izleyerek sürekli geliştirmek,
* Kamu kuruluşları, çevredeki kuruluşlar ve müşterilerimizle işbirliği içinde olmak,


Çevre konusundaki taahhütlerimiz.

GENEL MÜDÜR
KIVANÇ KARDEŞ